Kurzy angličtiny a překlady


Kurzy angličtiny

Výuka angličtiny je mou hlavní specializací. Mám praxi v oboru 25 let. Zajišťuji výuku všech věkových kategorií, až do úrovně C1, nabízím kurzy firemní i soukromé, individuální i skupinové, obecnou i odbornou angličtinu. Výuka probíhá v Plzni nebo v Rokycanech. LEKCE JSOU MOŽNÉ TAKÉ ONLINE (SKYPE). Standardní délka lekce je 60 minut nebo 90 minut.

 

1. Firemní kurzy
Máte-li zájem o mé lektorské služby, mohu docházet na kurzy do Vaší firmy. Je pouze potřeba, aby klient zajistil prostory a základní pomůcky pro výuku (přístroj na přehrávání audionahrávek a tabuli). Výuka probíhá individuálně nebo v malých skupinkách.

 

2. Soukromé kurzy
Mohu přijít i k Vám domů. Nabízím soukromé lekce dospělé i doučování pro děti a mládež (přípravy na testy, zkoušky, maturitu). Optimální počet studentů je 1 až 2 (na podobné úrovni).

 

3. Individuální kurzy
Individuální výuka je nejefektivnější způsob, jak se jazyk naučit. Vše je podřízeno individuálním potřebám studenta. Ideální počet je 1 až 2 (na podobné úrovni)

 

Učebnice
Pro výuku používám níže uvedené učebnice, je ale možno domluvit se i na jiných.
The New English File, New Headway, Essentoial Grammar in Use, English Grammar in Use, Vocabulary in Use, Market Leader, Business One:One, International Express.

 

Ceník

Délka lekce        Cena
60 minut            400,- Kč
90 minut            550,- Kč

 

Rušení hodin : Pokud nebude hodina zrušena minimálně 24 hodin předem, počítá se jako odučená a propadá bez náhrady. Je-li výuka zrušena včas, tj. 24 hodin a více dopředu, nepropadá, ale je třeba domluvit náhradní termín. Pokud není možné náhradní termín domluvit, posílám učivo + úkoly e-mailem a hodina se počítá jako odučená.

 

Proč si vybrat právě mě

  • praxe v oboru 25 let
  • individuální přístup
  • široké spektrum různých kurzů
  • nemusíte nikam docházet, já přijdu za Vámi
  • lekce jsou možlé i online
  • přímý kontakt lektor-student (bez mezikroku jazykové instituce, což je oboustranně výhodnější)
  • řada spokojených žáků